שיחרור סתימות

במערכות צנרת הביוב או המים ישנן רמות שונות של סתימות העלולות להתרחש. כל בעיה מצריכה סוג אחר של טיפול וכמובן, סוג אחר של מכשור אשר בעזרתו נשחרר את הסתימה הבעייתית. כאשר הסתימה הינה בכיור הבית, בעקבות לכלוך שהצטבר ויש לנקות אותו או במקלחת בעקבות שיערות שנתקעו במסנן וצריך להוציא אותם אין צורך במכשור גדול ומאסיבי לפיתרון בעיית הסתימה. מה שצריך לעשות זה להוציא אותם ולשחרר את הסתימה באופן ידני ובלי הרבה מאמץ. אך, כאשר הסתימה הינה נרחבת כבר זה סיפור אחר ויש צורך לטפל בה בעזרת המכשירים הנדרשים לכך, כמו ביוביות שישאבו את ההצפה שנוצרה בעקבות הסתימה ועוד.

שחרור סתימות בסדר גודל משמעותי, מצריך קריאה לשירותיו של בעל המקצוע בתחום והינו האינסטלאטור. האינסטלאטור, יודע בדיוק כיצד יש לשחרר את הסתימה והינו בעל היכולת להביא את הציוד הנדרש בכדי, לפתור את הבעיה הקיימת. לבעל המקצוע יש צי של ביוביות אשר מותאם לגודל ההצפה שנוצרה, מצלמות תרמיות וסיב אופטי מיוחדות אשר יודעות לזהות את מקור הבעיה, צוות שלם של אנשים אשר נדרש לפתור את המקרה ועוד. שחרור סתימות לרוב, הינה עבודה לבעלי המקצוע ולא צריך להסתבך עם המקרה אלא פשוט לזמן את אנשי המקצוע והם יגיעו אל המקום במהירות האפשרית.

אצלנו תוכלו למצוא את המענה המקצועי והאיכותי ביותר לשחרור מגוון נרחב של סוגי סתימות. כמו כן, הצוות שלנו הינו כל הזמן עובר הכשרות והדרכות לגבי כלל סוגי הסתימות שניתן להיתקל בהן כמו גם, הדרכה מסודרת על כל מכשור אשר נכנס לשוק והינו בעל האמינות הגדולה ביותר לעזור בעת שחרור הסתימות בדרך האפקטיבית ביותר. השירות שניתן על ידי החברה, הינו שירות שאין לו תחרות.